Dragi učenici i roditelji!
Završava nastavna godina. Zadnji nastavni dan je u srijedu, 21. lipnja. Održat će se tri nastavna sata nakon čega ćemo u 11:00 sati imati završnu školsku svečanost u školskoj dvorani. Pojačano dežurstvo taj dan obavljaju svi učitelji. Autobusi odlaze u 12.15.
Ovim putem još jednom čestitamo svim učenicima koji su tijekom godine marljivo i kontinuirano radili, učili i tako postigli zapažene rezultate i ostvarili vrijedne uspjehe. Ponosni smo na sve učenike koji su na županijskim natjecanjima i smotrama predstavljali školu Gradec i izvrsnim rezultatima doprinijeli važnosti i vrijednosti naše škole.

Osobite čestitke učenicima 8.b razreda, Leonu Belini, Ivi Kazanec, Karolini Keleković i Marku Križiću koji su se ekipno plasirali na županijsku razinu vjeronaučne olimpijade (mentorica Petra Tirić), zatim Sandi Vujčić, učenici 7.b razreda, za plasman na županijsku smotru Lidrano 2023. s monologom Priča o djetinjstvu pod mentorstvom učiteljice Laure Medverec, čestitke i učenicama 7.b razreda Sari Lohnicki i Miji Čalić za prolaz na županijsku smotru u projektu Biosigurnost i biozaštita s provedenim istraživanjem i plakatom pod vodstvom učiteljice Danijele Črnec.

Osobite čestitke učitelju Hrvoju Radinu koji je s učenicima ostvario brojne sportske uspjehe i rezultate:
Županijsko natjecanje u hrvanju: Ema Lončarić, Ema Gubijan, Petra Ranogajec i Ivan Gubijan, Antonio Rosić, Marino Kovačić.
Županijsko natjecanje u badmintonu i stolnom tenisu: Ema Lončarić, Ella Funtak, Ema Humljanec, Ema Antolić.
Županijsko natjecanje u atletici: Lara Hosni bronca u bacanju kugle i Luka Tutić bronca u trčanju na 100 m.

Onima koji su upućeni na dopunsku nastavu želimo uspjeh i nadamo se da će ispraviti negativne ocjene kako bi izbjegli popravne ispite nakon ljeta koji će se održati 22. i 23. kolovoza 2023. u 8.30 sati. Prijevoz za učenike koji pohađaju dopunsku nastavu bit će organiziran, a o detaljima će oni i njihovi roditelji biti informirani nakon sjednice Učiteljskog vijeća, kad se utvrdi točan broj polaznika dopunskog rada.
Molimo učenike osmih razreda da vode računa o tome da je krajnji rok za prijavu
obrazovnih programa u srednjim školama 7.7. U slučaju bilo kakvih nejasnoća vezanih uz upisni postupak neka se jave svojim razrednicima. Želimo im puno sreće i uspjeha u budućem školovanju.
Školske svjedodžbe učenicima će podijeliti njihovi razrednici 7. srpnja u 9.00 sati.
Školski autobusi s polaznih stajališta kreću prema Gradecu po redovitom jutarnjem rasporedu, a učenike odvoze nazad kućama u 10.00 sati.
Ključiće od ormarića čuvajte jer ćete sljedeće godine koristiti iste, a ormariće ostavite praznima i čistima. Jedino osmaši ključiće vraćaju u srijedu ujutro.

Ugodni vam i veseli praznici!

objavio: Adrijana Levatić   datum: 19. 6. 2023.